5 NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCYCH KONT NA INSTAGRAMIE O MODZIE MĘSKIEJ

Gdzie znaleźć większą dozę inspiracji, jeśli nie na instagramie? To jedno z tych miejsc w sieci, w którym można dowiedzieć się wiele na temat stylu, wybrać idealny kierunek na wakacje i poznać najnowsze hity wydawnicze. Jakie modowe konta dla facetów są warte Twojej uwagi? Oto 5 naszym zdaniem najlepszych.

1. Michał Kędziora @michalkedziora

Michał Kędziora to postać, której nie trzeba przedstawiać miłośnikom męskiej elegancji. Założyciel blog Mr Vintage od wielu lat przekonuje Polaków do zwrócenia większej uwagi na styl. Jeśli szukasz źródła pomysłów na to, jak zestawiać kolory i kiedy wybrać muchę, koniecznie śledź jego profil na Instagramie. Wysmakowane zdjęcia i mądre wpisy to sama przyjemność!

2. Elle Man Polska @ellemanpolska

Elle Man Polska, jak możemy wyczytać w samym bio na Instagramie, „kreśli nowy męski profil”. To miejsce, w którym codziennie znajdziesz sporą dawkę trendów, ciekawostek na temat kultury, sylwetek ciekawych osobowości. To zdecydowanie adres dla facetów, którzy lubią modę osadzoną w szerszym kontekście.

3. Men's Street Fashion & Style @streetsfashions

Ten profil śledzi 1,5 miliona użytkowników Instagrama. Nic dziwnego - w końcu stanowi niewyczerpane źródło modowej motywacji. Jeśli kompletnie nie wiesz, co jest aktualnie modne i co na siebie włożyć, koniecznie śledź to konto i kopiuj gotowe pomysły w wydaniu biznesowym albo casual. Oprócz ubrań znajdziesz tu również mnóstwo inspiracji na fryzury, dodatki cze sposób na spędzanie wolnego czasu.

4. Will Taylor @brightbazaar

Will Taylor to nowojorczyk, którego hasłem przewodnim stał się hasztag #MakeYouSmileStyle. Jego barwny styl jest szalenie optymistyczny, a przy tym pełen klasy. Will to zawsze uśmiechnięty facet, który z taką samą elegancją nosi zabawny sweter w świąteczny wzór, jak i klasyczny trencz w paryskim stylu. Zajrzyj, jeśli chcesz się nauczyć miksować wzory, łączyć barwy i… podchodzić do trendów z dystansem.

5. GQ @gq

GQ to dwie litery, które od lat stanowią synonim dobrego stylu. Kryje się za nimi wydawany od lat 30. XX wieku magazyn dla mężczyzn. Redaktorzy nie tylko w papierowym wydaniu, ale i na Instagramowym koncie pokazują, jak żyć w zgodzie ze sobą, być zorientowanym w tym, co modne i zawsze dobrze wyglądać. Dodaj do obserwowanych, a szybko zauważysz, jak zmienia się Twój sposób myślenia o trendach.

Niektórym podążanie za trendami przychodzi łatwiej, inni muszą się bardziej postarać. Ci pierwsi po prostu częściej zaglądają… na Instagram. To prawdziwa skarbnica modowych porad, inspiracji i trendów, z którą warto być na bieżąco. Przy okazji zaobserwuj także nasze konto. Znajdziesz nas tutaj: @lanieri.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl