Przejdź do głównej treści
  • Nowe wzory swetrów rozpinanych
  • KUP TERAZ

UWAGA: Zamówienia złożone od 4.06 do 12.06 będą realizowane od 15.06.
Dziękujemy za wyrozumiałość.

Lanieri Fashion

Sweter męski kardigan czarny

Cena 229,00 zł

Wybierz rozmiar

Poszczególne warianty mogą różnić się ceną

Wybierz XL 2XL
Zamów telefonicznie: 601 564 331
Dostępność:
dostępny
Czas wysyłki: 48 godzin
Dostawa od 0,00 zł - Kurier InPost

Wyprodukowano w Polsce

Tabela rozmiarów

Cechy produktu

  • Nazwa Sweter męski kardigan
  • Kod produktu 10-105-00
  • Kolor czarny
  • Numer koloru 01
  • Sylwetka Regular
  • Skład surowcowy 50% wełna merynos - 50% akryl

Bezpieczeństwo

Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa

Producent

Paweł Hibner Lanieri Fashion

Stefana Żeromskiego 11

64-100 Leszno, Polska

+48 601564331 info@lanieri.pl

Sweter męski zapinany na guziki – kardigan w kolorze czarnym 

to wyjątkowy wybór dla mężczyzn, którzy cenią sobie zarówno styl, jak i komfort. Oto, dlaczego warto go mieć w swojej kolekcji:

Elegancja i Uniwersalność

Ten kardigan w kolorze czarnym to prawdziwy klasyk. Jego prosty, ale elegancki design sprawia, że pasuje do wielu różnych stylizacji. Czy to na spotkanie biznesowe, wieczorne wyjście czy casualowy look – ten sweter zawsze wygląda dobrze.

Najwyższej Jakości Surowce

Skład surowca to 50% wełna merynos i 50% akryl. Wełna merynos jest znana ze swojej miękkości, ciepła i oddychalności. To idealny wybór na chłodniejsze dni. Akryl natomiast dodaje trwałości i łatwości w pielęgnacji. Dzięki temu sweter zachowa swoją jakość na dłużej.

Komfort i Wygoda

Kardigan ten jest nie tylko stylowy, ale także wyjątkowo wygodny. Zapinany na guziki, umożliwia regulację dopasowania do indywidualnych potrzeb. Bez względu na okoliczności, poczujesz się w nim komfortowo przez cały dzień.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i zapoznania się z tym wyjątkowym produktem: Sweter męski kardigan czarny. To inwestycja w styl i jakość, która z pewnością Ci się opłaci!